banner480

Adriana Lima'nın Türk sevgilisi Metin Hara'nın eski aşkı Beste Kökdemir kimdir?

Adriana Lima ile aşk yaşayan ve bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen Metin Hara'nın eski sevgilisi oyuncu Beste Kökdemir'den açıklama geldi.

Adriana Lima'nın Türk sevgilisi Metin Hara'nın eski aşkı Beste Kökdemir kimdir?
METİN HARA RÜZGARI

Adriana Lima ile aşk yaşayan ve bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen Metin Hara'nın eski sevgilisi oyuncu Beste Kökdemir'den açıklama var.

Türk yazar ve gelişim uzmanı Metin Hara sosyal medyada olay olmaya devam ediyor. Adriana Lima ile aşk yaşadığı duyulduğu andan itibaren takipçi sayısı artan ve merak edilen isim haline gelen Metin Hara, sosyal medyanın yeni fenomeni olma yolunda adım adım ilerliyor.Lima ile Hara'nın havalimanında öpüştüğü görüntüler magazin gündeminden düşmek bilmiyor.

HARA'NIN ESKİ KIZ ARKADAŞI KİMDİ?

Metin Hara'nın Adriana Lima ile yaşadığı aşkın reklam olduğu bazı çevrelerce iddia edilirken yazarın eski sevgilisi de merak konusu oldu. Yakın zamana dek Hara'nın oyuncu Beste Kökdemir ile aşk yaşadığı biliniyordu.Lima aşkı işin boyutunu değiştirdi. Gözler oyuncu Kökdemir'e çevrildi.

Güzel oyuncu, Lima'nın aşk yaşamasının ardından türlü sorulara tabi tutuldu. Lima ile aldatılıp aldatılmadığı merak edilen Beste Kökdemir sessizliğini bozdu ve  "Arkadaşlar sakin... Zaten vardı böyle bir şey. Benim de bildiğim bir şeydi. Metin'le dostluğumuz gayet güzel devam ediyor. Her şey yolunda" açıklamasını yaptı.

Öte yandan Beste Kökdemir gecenin ilerleyen saatlerinde çekici bir pozunu sosyal medya hesabından paylaşarak ''İlhamın iyisi kötüsü olmaz'' notunu düşmesi gözlerden kaçmadı.Bİ DÜNYA MAÇ - SKYSKOR.COM

 
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 22:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482