Adriana Lima, Metin Hara'yı aldatıyor mu?

Metin Hara’yı bırakıp ABD’ye dönen Adriana Lima, Türk yazarı çabuk unuttu. Güzel melek, önceki akşam New York’taki evinde eski sevgilisini ağırladı.

Adriana Lima, Metin Hara'yı aldatıyor mu?

Bu yaza damgasını vuran Victoria's Secret meleği Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara aşkında ilginç gelişme…

eçtiğimiz ay Hara ile aşkını Bodrum'da dolu dizgin yaşayan ve Türk hayranları tarafından 'yenge' diye anılan dünyaca ünlü model, ABD'ye döndükten sonra herkesi şaşırttı. Lima, önceki akşam Yunanlı eski aşkı Miltiadis Kastanis'i New York'taki evinde ağırladı. Boks tutkusuyla bilinen Brezilyalı model ile eski aşkı Kastanis, 'Baby face' (bebek suratlı) lakaplı ABD'li boksör Niko Valdes'in maçını televizyondan izledi. California'daki Fantasy Springs Casino'da Jaime Solorio ile karşı karşıya gelen 24 yaşındaki Valdes'i destekleyen eski aşıklar, bu anları da instagram'ın hikaye bölümünde paylaştı.'EVE DÖN ARTIK' ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Bu yaşananlar ise Lima'nın Bodrum'da Hara ile tatil yaptığı sırada Kastanis'in güzel modele "Özledim seni. Yine coşmuşsun ama eve dön artık" şeklindeki çağrısını akıllara geldi. Lima ile kısa süreli aşk yaşayan Kastanis'in Brezilyalı modelle çekilen samimi fotoğraflarını ayrılığa rağmen instagram'dan silmemesi de dedikoduları alevlendirdi. Bunu gören Lima hayranları "İşte bu hiç olmadı yenge!" diye Victoria's Secret meleğine sitem etti.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2017, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER