Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evlenecekleri yer belli oldu

Medya dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan ve yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı evlenmeye karar verdiler. Ünlü çift Eylül ayında dünya evine girmeye hazırlanırken düğünün yapılacağı yer de belli oldu.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evlenecekleri yer belli oldu

Uzun süredir birlikte olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evlenme kararını açıkladıktan sonra gözler düğünün ne zaman ve nerede yapılacağına çevrildi.

Ünlü çiftin düğün detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı bile. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, Eylül ayında Fransa’da dünya evine girecek. Acun Ilıcalı, düğüne Türkiye’den katılmak isteyen konuklara özel uçak tahsis edecek.
 
GÜZEL HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Sosyal medya hesabı Instagram'dan TV8 kanalının patronu başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı ile evleneceğini duyuran Şeyma Subaşı, "Büyük aşkın olduğu yerde her zaman mucizeler de vardır. Evleniyorum... Evet evleniyorum...'' notu ile takipçilerine güzel haberi geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın evleneceğini öğrenen hayranları şimdiden ünlü çiftin nikah masasına oturacağı tarihi büyük merakla beklemeye başladı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER