KÜNYE

Medyahaber; güncel, politika, spor, magazin, kültür ve sanat, medya dünyası ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının tüm haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş genel kapsamlı bir haber portalıdır. 


İmtiyaz sahibi / Grante

Gülşen ŞENER - gulsensener@medyahaber.com

Yönetim Yeri Adresi / Address

Şenlikköy Mahallesi No 26/1 Florya

TEL: -
GSM: 0536 451 08 00

Medya Grup Başkanı / Head of Media Group

Arda ÜN
ardaun@medyahaber.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Arda ÜN
ardaun@medyahaber.com

Haber Editörleri / News Editors

İlknur PEKŞEN

Sosyal Medya Yöneticisi / Social Media Manager

Çağlar ÜSTÜNBAŞ
Nimet GÜNGÖR

Gece Şefi / Night Shift Editor

Nimet GÜNGÖR - nimetgungor@medyahaber.com

Görsel Tasarım / Visual Effects

Yusuf KAYIHAN - yusufkayihan@medyahaber.com

Basın Bülteni / Press Release

Mail / Email: basinbultenimedyagoal@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Legal Advisors

Ünal YAVUZ

Halkla İlişkiler / Public Relations

-

Reklam / Advertising

-


Mali Müşavir / Financial Advisor
-

İletişim / e-mail

iletisim@medyahaber.com

Yazılım / Software

TE Bilişim

Gizlilik ve Kullanım Şartları   (Terms of Use and Privacy Statement)

© Copyright 2014 MEDYAHABER.COM

Yayın İlkeleri

Medyahaber.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. Medyahaber.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. Medyahaber.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (forexample to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Medyahaber.com. However, sometimes the Medyahaber.com uses third parties to process your information. Medyahaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Medyahaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Medyahaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Medyahaber.com and its services. When you use Medyahaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Medyahaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

Medyahaber.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@medyahaber.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.