banner480

Streç film zayıflatır mı?

Birçoğumuz aşırı kilolu olmasak bile bel ve basen bölgesinde meydana gelen yağlanmadan şikayetçi oluruz. Bu bölgeleri zayıflattığına inandığımız streç film sarmak etkili bir çözüm mü?

Streç film zayıflatır mı?

Kadınların kabusu haline gelen göbek ve basen bölgesindeki yağlardan kurtulmak için birçok yöntem deneniyor. İdeal kilosunda olduğu halde göbek çevresinde oluşan yağlanmaya çözüm için yardımcı bir unsur olarak streç filim sarmak çok yaygın kullanılıyor. Sadece streç film sararak istediğiniz sonuca ulaşamasanız da en büyük yardımcınız olabilir.
 
STREÇ FİLMİN FAYDASI VAR MI?
 
Kilo vermenin en etkili kilo verme yöntemi olduğu herkes tarafından biliniyor. Ancak spor yapamayan ya da buna vakit bulamayanlar için farklı yöntemler bulunuyor. Çok sıkı bir şekilde spor yapamayanlar için veya spor yaptığı halde bel bölgesinde istediği ölçüye kavuşamayanlar için streç film kullanılabilir.
 
Uzmanlara göre vücuda sadece streç film sararak oturmak bir işe yaramaz. Sağlıklı bir beslenme şekli ve egzersizlerle birlikte yardımcı olarak streç film kullanılmasında fayda olabilir. Streç film sarıp hareket edildiği sırada aşırı terleme meydana geleceğinden bol su tüketmek gerekir.
 
Biberiye, okaliptüs, portakal, mango, limon ve çilek yağlarının hepsini birlikte karıştırarak vücudunuza hafif masaj yapıldıktan sonra yürüyüşe çıkmak etkili bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Uygulanan bu yöntem ile cildiniz daha nemli ve parlak bir hale gelecek ve selülit görüntüsü de azalacaktır.
 
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482