Sabahları daha hızlı hazır olmanın yolları

Sabahları iş yerine gittiklerinde her zaman kendilerine hayran bırakan kadınlardan biri olmak ister misiniz? Bunu en hızlı şekilde yapmanın yollarını sizler için araştırdık.

Sabahları daha hızlı hazır olmanın yolları

Sabah uyandığınız zaman en kısa yoldan hazırlanmak ve pratik makyaj tüyoları ile güne mükemmel başlamak için vaktinizi doğru değerlendirmeniz gerekir.
 
Çalışan kadınlar için işten dönüş akşamları çok önemlidir. Mümkün olduğunca sabah hazırlıklarınızı akşamdan tamamlamanız gerekir. Akşamdan yıkadığınız saçlarız ve hazırladığınız kıyafetler sabah en büyük yardımcınız olacaktır.

Ayarladığınız malzemelerdeki eksiklikleri de kontrol etmeyi ihmal etmeyin.
 
Sabah kullanacağınız bakım ürünlerini eğer sonuna geldiyseniz akşamdan ters çevirin ki sabah onları çıkarmak için vakit kaybetmeyin.
 
VAKİT KAYBETTİREN UĞRAŞLAR

Kendinize hazırlanmak için belirlediğiniz vakitte uyanamadıysanız ve vaktinden geç kalktığınız için bakımlı görünmeye vaktiniz yoksa şu hataları yapmayın;
 
- Hızlı kuruyan oje bile olsa oje sürmekle vakit harcamayın çünkü ne olursa olsun dikkat gerektiren bir işlem.
- Daha önce uygulamadığınız bir makyaj tekniği uygulamaya çalışmayın çünkü istediğiniz gibi olmadığı zaman yeni baştan yapmaya vaktiniz olmayacak.
- Aceleyle giymeye çalıştığınız naylon çorap, büyük ihtimalle kaçacaktır. Bu da akşamdan ayarladığınız kıyafet kombinini yeni baştan yapmanıza neden olacaktır. 
- Telefonunuz çalıyorsa acil bir durum olmadıkça cevap vermeyin. Çünkü telefonla konuşmak hızınızı kesecektir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER