Kısa boylu kadınlara moda tüyoları

Farklı tarz, stil, zevk, vücut tipi gibi unsurlarla birlikte giyim konusunda en büyük zorluğu kısa boylu kadınlar yaşamakta. İşte kısa boylu kadınlar için birkaç moda tüyosu...

Kısa boylu kadınlara moda tüyoları

Giyim konusunda en büyük zorluğu yaşayan kısa boylu kadınlar için işte birkaç moda tüyosu...

ÇOK FAZLA RENGİ BİR ARADA KULLANMAYIN

Boyu belli bir oranın altında olan kadınlar için çok fazla rengi bir arada kullanmak olduğundan daha hantal ve tıknaz bir görünüm kazanmasına sebebiyet verir. Bu yüzden kısa boylu kadınlar tepeden tırnağa tek renk giyinerek ciddi bir illüzyon etkisi yaratabilir. Bu şekilde olduğunuzdan daha uzun, orantılı ve zayıf gösterecektir.

MİNİLERE ŞANS VERİN

Kabul etmek gerekir ki minyon kadınlar mini etekleri çok daha güzel taşıyorlar. Bu sezon da moda sahnesinde kendini göstermeye devam eden retro dolgu topuklarla kombine ettiğiniz minilerinizle, daha uzun ve ince bacaklara sahip olabileceğiniz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

YÜKSEL BEL VE BORU PAÇA PANTOLON TERCİH EDİN

Kısa boylu kadınlarda kıyafet alışverişinin en zor safhası doğru pantolon seçimi. Yüksek bel pantolonlar bacakları her zaman olduğundan daha uzun gösterir. Jean, kumaş ya da desenli yüksek bel pantolon ve şortları gardırobunuzun ayrılmaz parçası haline getirin.


 


 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER