banner480

İşte kaş ve kirpik uzatmanın doğal yolu

Kadınların en çok uğraş verdiği kaş ve kirpiklerin uzun ve gür görünmesidir. Peki istedikleri sonuca ulaşmak için nasıl bir yol çizmeliler? İşte yanıtı...

İşte kaş ve kirpik uzatmanın doğal yolu
Bayanların en çok güzel olmasını istedikleri erkeklerin ise en çok bayanlarda etkilendikleri kaş yada göz  bakışı. Hoş anlamlı ve deerin bakışlar için haliyle gür ve uzun kaşlara kirpiklere sahip olmak gerekiyor. 

KAŞ VE KİRPİĞİN MUCİZESİ HİNT YAĞI

Hint yağı kaşlarda ve kirpiklerde istenilen gürlük ve uzunluğa sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu uygulama biraz sabır ve zaman ister. Cam kavanoza Hint yağını boşaltın. Yağı da güvendiğiniz bir aktardan temin edebilirsiniz. Bir de bitmiş bir maskaranız varsa uygulamayı onun fırçası ile yapabilirsiniz. Bu işinizi kolaylaştıracak. En önemlisi her kullanımdan sonra fırçanızı temizlemeyi de unutmayın.Yüzünüzde herhangi bir makyaj kırıntısı dahi kalmadığına emin olup bitmiş olduğu maskara fırçasıyla kaş ve kirpiklerinize düzenlice uygulayın. Her gece yatmadan 2-3 saat önce, kirpik ve kaşlarınızın her bir teline Hint yağını sürün. Bu uygulamayı düzenli bir şekilde yaptıktan sonra 1 ay sonra istediğiniz görünüme ulaşabileceksiniz.


 
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482