banner480

İstanbul’un en popüler semt pazarları

İstanbul’da yaşayanların en büyük alışkanlıklarından birisi AVM’lerde alışveriş yapmaktır. Kapalı alanlarda sıkıcı alışveriş yapmak yerine semt pazarları daha eğlenceli ve bol seçenekli olacaktır.

İstanbul’un en popüler semt pazarları

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri bir arada bulabileceğiniz İstanbul’un ünlü pazarlarını sizler için bir araya getirdik. Gelişen teknoloji ile birlikte alışkanlılar da değişime uğradı. Vakit sıkıntısı olan insanların tercih ettikleri AVM’ler yerine meşhur pazarlarda daha sosyal olunabilir.
 
Kadıköy Salı pazarı

Ev tekstili olarak her türlü ürünü, süs eşyaları, kıyafet gibi birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Günlük kıyafet olarak aradığınız elbiselerin çeşitleri fazla var. Üstelik çeşitlerinin bolluğuna rağmen fiyat olarak da bütçenizi yormayacak ucuzlukta.
 
Yeşilköy sosyete pazarı

AVM’lerde çok uçuk fiyatlara satılan ünlü markaların kaliteli ürünlerine bu pazarda kolayca bulabilirsiniz. İstanbul'un en iyi pazarları arasında yer alan Yeşilköy pazarı, Çarşamba günleri açılıyor ve yerli-yabancı birçok kişi tarafından ilgi ile geziliyor. Pazar girişinde alışveriş arabası tahsis edilmesi ile de tek Pazar olan Yeşilköy sosyete pazarına mutlaka uğramanız gerekir.   
 
Bakırköy pazarı

İstanbul'un en eski ve en büyük pazarlarından biri olan Bakırköy pazarı aradığınız her ürünü bulmanıza yardımcı olacak bir pazar. Cumartesi günleri kurulan pazarda sokak sokak ayrılan bölümler var. Bu pazarda kaybolmamak için dikkat etmeniz gerekir. 
 
Beşiktaş pazarı

Cumartesi günleri Beşiktaş semtinde kurulan bu pazarda arayıp da bulamayacağınız bir şey yok. Büyük mağazaların vitrinlerinde gördüğünüz vintage ürünleri bile rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla da çok tercih edilen pazarlar arasında yer alan Beşiktaş pazarında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.  
 
Fındıkzade pazarı

Cuma günleri kurulan Fındıkzade pazarında, mağaza kalitesindeki istediğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Pazarın içinde gezerken sıkılmaz, çeşit çeşit marka ve modelleri uygun fiyata bulabilirsiniz.
 
Erenköy pazarı

Perşembe günleri kurulan Erenköy pazarı, diğer pazarlara göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Aradığınız kaliteli çantaları kolaylıkla bulabileceğiniz bu Pazar küçük bir alanda kurulmasına rağmen gezmesi zevklidir.  
 
Feneryolu pazarı

Sebze ve meyveden tutun da kıyafete kadar aradığınız ne varsa kolayca bulabilirsiniz. Pazartesi günleri kurulan Feneryolu pazarı çok kalabalık olmadığı gibi esnaflık kültürünü sürdürebileceğiniz nezih bir pazar.   
 
Bomonti bit pazarı

İlginç ürünler arıyorsanız bu pazar tam size göre. Hafta sonunu alışverişle geçirmek isteyenlerin ilginç ürünleri bir arada bulabileceği bir pazar. Uygun fiyatlı ürünler arayanlar için pek de tercih edebileceği pazar olmadığını söylemek gerekir.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482