banner480

Turistler için 'WhatsApp istek ve şikayet hattı' oluşturuldu

Edirne Valisi Günay Özdemir turistler için yapılan hat hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Turistler için 'WhatsApp istek ve şikayet hattı' oluşturuldu
KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN

Edirne Valisi Günay Özdemir, kenti ziyaret eden turist sayısının her geçen gün arttığını belirterek, "Hizmette kaliteyi daha da üst seviyeye taşımak için 'WhatsApp istek ve şikayet hattı' oluşturduk." dedi.

Vali Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, Edirne'ye gelen turist sayısında geçen yıla nazaran iki kat artış olduğunun altını çizdi. 

Edirne'nin, diğer illerle karşılaştırıldığında çok daha fazla turizm hizmeti veren, turist alan illerden biri olduğunu aktaran Özdemir, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bu konuda belediyemiz, sivil toplum örgütleri, kamu, kurum ve kuruluşları, esnafımız, halkımız, tüm Edirne’deki paydaşlarımızın tamamı ciddi bir çaba sarf ettiler. Bu çabanın sonunda aslında hedeflerimizin üzerinde bir sonuca ulaştık. Fakat turizm pamuk ipliğine bağlıdır, eğer gerekli önlemleri almazsanız tüm emekleriniz boşa gidebilir. Biz de bu konuya çok önem veriyoruz. Kentimizi ziyaret eden turist sayısı her geçen gün artıyor. Hizmette kaliteyi daha da üst seviyeye taşımak için 'WhatsApp istek şikayet hattı' oluşturduk.

"Esnafların üzerindeki denetimi daha sıkı bir şekilde yapmış olacağız"
Kente gelen turistlerimiz iş yerlerinde bir eksiklik gördüğü zaman hemen resmini çekecek, mesajını atacak. İlgili birim bununla ilgili müdahalesini hemen yapacak. Böylelikle esnafların üzerindeki denetimi daha sıkı bir şekilde yapmış olacağız. Bu da ülkemizde ilk defa olacak.'' 
Vali Özdemir, kurulacak sistemin Türkiye'de bir ilk olduğunu düşündüğünü de sözlerine ekledi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482