banner480

Survivor noterine hile soruşturması!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor adlı yarışma programında Adem Kılıççı ve Ogeday Girişken arasındaki final mücadelesinde noterin hile yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Acun Ilıcalı iddialar sonrası 'hodri meydan' dedi...

Survivor noterine hile soruşturması!
Survivor'a hile soruşturması!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasının geçen sezonki ayağında hile yapıldığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı'nın reyting rekorları kıran yapımı Survivor'da ilginç şeyler yaşanıyor.

SORUŞTURMA İZNİ

Yarışmada oyları onaylayan noter Rabia Kaban hakkında soruşturma izni istendi.

Ortaya atılan iddiaya göre vatandaşların ihbarı üzerine yurt dışın ve yurt içinden gelen oyların 15 dakika içinde sayılmasının imkansız olduğu düşüncesi ile evrakta sahtecilik suçu işlendiği öne sürüldü.

KABAN'IN İFADESİ ALINDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Özel Soruşturma Bürosu'nca Beyoğlu 30. Noteri Rabia Kaban'ın ifadesine başvurulurken, Kaban SMS sonuçlarının belirlenmesinde özel bir sistemle gelen SMS sayılarının tutanağa bağlandığı ve bu sonuçlara göre Ogeday Girişken isimli yarışmacının daha fazla SMS oyu aldığını belirtti.Noter ise Adalet Bakanlığı'nın izin verip vermeyeceği kararının sonucunu bekliyor.Tüm bu gelişmelerin ardından Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından hodri meydan niteliğinde bir açıklama yayınladı. Kimsenin namuslarına dil uzatamayacağının altını çizen Ilıcalı isteyen her şeyi inceler diyerek tartışmalara nokta koydu.

İşte o paylaşım;

"Ne olmuş? Adamın biri sonuçtan memnun olmamış, şikayet etmiş... Yıllardır yetkili kurumlardan gelen oylama sonuçlarını noter tespit ediyor, biz de açıklıyoruz. Noterden daha güvenli bir kurum var mı? Bize hile yaptınız diyen iftiracıdır. 

Madem oy adetlerini gösteren sonuçları görmek istiyorlar, onu da hemen paylaşırız. 
Biz kimsenin hakkını yemeden emeğimizle buralara geldik, isteyen her şeyi inceler, kimse namusumuza dil uzatamaz."

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482