Star TV'nin kadın yapımcısına güpegündüz taciz!

Star Tv'nin kadın yapımcılarından biri, öğrenci servis şoförünün sözlü tacizine uğradı. İğrenç olayı, Cengiz Semercioğlu köşesine taşıdı.

Star TV'nin kadın yapımcısına güpegündüz taciz!

Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, Star TV'nin kadın yapımcılarından birinin başına gelen iğrenç olayı kalem aldı. Yapımcı, sabah saatlerinde taksi beklerken, servis şöforünün biri yanına yaklaşıp "Bu ne güzellik böyle, taksi bulamazsın hadi gel bırakayım" sözlerine maruz kaldı.

Cengiz Semercioğlu'nun o yazısı:

Olay dün sabah Kağıthane'nin hemen üzerindeki sitelerin olduğu bölgede, Star TV'nin kadın yapımcılarından birinin başına geldi. Sabah saatinde evden çıkıyor, taksi yok yollarda biraz ileriye doğru yürüyor. Bir okul taşıtı yanaşıyor yanına... Şoförü pencereyi açıp, "Bu ne güzellik böyle" diye laf atmaya başlıyor... Kadın oralı olmadan yürüyor, "Bu saatte taksi bulamazsın hadi gel" diye tacizlerini sürdürüyor densiz şoför...

"HADİ BEKLİYORUM GELSENE"

Kadın hızlanıyor, arsız hâlâ yanında. İleriye gidiyor bir ara, sonra aracı durdurup beklemeye başlıyor, laf atmaya, taciz etmeye devam ediyor. Taksi olsa binip gidecek, taksi de yok ortalarda, durup beklemeye başlıyor yolda... Adam durduğu araçtan iniyor, "Hadi bekliyorum gelsene" diye seslenmeye devam ediyor. Kadın televizyoncu, "Şerefsiz, Allah belanı versin" falan diyerek bağırıp ters yöne yürüyüp bir taksi bulup uzaklaşıyor.

"ÇOCUKLARIMIZI NASIL EMANET EDECEĞİZ?"

5 yaşında çocuğu da var kadının, dün sabah bunu anlattı bana, "Çocuklarımızı emanet ettiğimiz servis şoförlerine bakar mısın" diyerek... Aracın plakasının fotoğrafını çekmiş, kanala gidince aracın üzerindeki 054448094XX numaraları telefonu aramış. "Muhtemelen kendisi çıktı telefona" diyor... "Sabah beni taciz eden sen misin" diyerek ağzına geleni söylemiş, "O araçla bir daha okul servisi yapamayacaksın, her yere şikayet edeceğim seni" diyerek bağırmış. "Bu aracın tek şoförü var" demiş telefonu açan zaten. Okullar kapalı, dün sabah muhtemelen öğrenci bırakmıyordu ama dana gibi okul taşıtı yazıyor minibüsün üzerinde. Belli ki okullar açıldığında birilerimizin çocukları binecek bu tacizci şoförün aracına... Yolda yürüyen kadını dakikalarca taciz eden birine çocuklarımızı nasıl emanet edelim? Aracın üzerine yazdırdığı, "Bir gün oturup çay içelim seninle. Çaylar benden olur, manzara senden" yazısından belli zaten niyeti...Okul servisi mi yapıyorsun, çapkınlık turu mu...

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER