banner480

Reina saldırganı polisten kaçtı

Polis ekiplerinin Bakırköy'de bir aracı durdurarak içinde bulunan şüpheliden kimlik istemesi üzerine araç kaçtı.

Reina saldırganı polisten kaçtı

Yılbaşı gecesi Reina kulübüne düzenlediği saldırı sonrasında 39 kişiyi katleden saldırganın arama çalışmaları devam ediyor. Polis ekiplerinin Bakırköy'de bulunan şüpheli bir aracı durdurarak içinde bulunan 3 kişiden saldırgan olduğu düşünülen birinden kimlik istemesi üzerine otomobil olay yerinden kaçtı.

Abdulgadir Masharipov’a benzetilen şahısın bulunduğu araç  bulvardan D-100 Karayolu istikametine yöneldikten sonra Topkapı yönüne ilerlemeye başladı. 

Trafik kontrolü yapan polis ekipleri beyaz renkli bir aracı durdurarak ehliyet ve ruhsat kontrolü yaptı. Daha sonra arka koltukta oturan ve Abdulgadir Masharipov’a benzetilen şahıstan da kimlik istendi. Bunun üzerine hızla kaçan otomobilin peşine polis ekipleri de takıldı.

ARKA KOLTUKTAN ATEŞ EDİLDİ

Polisin kovalamaya başladığı şüpheli aracın arka koltuğunda oturan bir kişi tarafından polis aracının üzerine ateş açıldı. Açılan ateş sonucunda polis arabasının lastiğinin patlaması üzerine takip sona erdi.

Polis ekiplerinin yaptığı aramalar sonucunda şüpheli bulunan ve takip edilen araç Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi’nde bir ara sokağa park edilmiş halde bulundu. Araçta yapılan inceleme sonrasında aracın çalıntı olduğu ve plakasının da ikiz plaka olduğu anlaşıldı. İkiz plaka sayesinde rahatça dolaşan aracın içinde bulunan bir kişi yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli sorgusu alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayın incelenmesiyle ilgili özel bir ekip kuruldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482