O Ses Türkiye yarışmacısı Murat Özel'e saldırı

Bir dönem sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ses yarışması O Ses Türkiye'de yarışan‘Frenki’ lakaplı Murat Özel saldırıya uğradı. Sağlık durumu nasıl?

O Ses Türkiye yarışmacısı Murat Özel'e saldırı

Bir dönem sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ses yarışması O Ses Türkiye'de yarışan‘Frenki’ lakaplı Murat Özel saldırıya uğradı. Sağlık durumu nasıl? İşte yanıtı...

ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ

 Alınan bilgilere göre, İzmir'in Torbalı ilçesinde oturan yarışmacı Murat Özel, gece yarısı evinin önüne geldiğinde bıçaklı, palalı ve sopalı kişiler tarafından önü kesilerek öldüresiye dövüldü.

 Çevredeki vatandaşların gelmesiyle olay yerinden koşarak uzaklaşan saldırganlar, gecenin karanlığında kayboldu. Öte yandan ise kanlar içerisinde yerde kalan Özel, çağrılan ambulansla Torbalı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Yarışmacı Özel polise hastanede ifade verdi. Verdiği ifadede saldırganları tanımadığını ne için saldırdıkalrı konusunda fikri olmadığını söyledi. ‘Frenki’ lakaplı Murat Özel'in sağlığı yerinde ve son işlemler yapıldıktan sonra da bugün taburcu oldu.(İHA)"Bİ DÜNYA MAÇ" WWW.SKYSKOR.COM
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER