Nur Yerlitaş'tan 'şehit' açıklaması: Ben vatanına, devletine bağlı bir dünya insanıyım

Şehitler hakkındaki sözleri dolayısıyla büyük eleştiriler alan Nur Yerlitaş, medyahaber.com'a yaptığı açıklama ile sessizliğini bozdu.

Nur Yerlitaş'tan 'şehit' açıklaması: Ben vatanına, devletine bağlı bir dünya insanıyım
Nur Yerlitaş'ın Instagram canlı yayınındaki görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuştuğu esnada söylediği sözler infial yaratmıştı.

NUR YERLİTAŞ MEDYAHABER.COM'A KONUŞTU!

Nur Yerlitaş çıkan haberlerden dolayı son derece üzgün olduğunu medyahaber.com'a anlattı. Instagram canlı yayınını esnasında talihsiz sözler söyleyen ünlü modacı Arda Ün'e yaptığı açıklamada, yaşanan olay sırasında kız kardeşinin kendisi ile konuştuğunu ve şehitler olduğunu belirttiğini (kız kardeşinin sürekli olarak kendisini eleştirmesinden dolayı hep rahatsızlık duyarmış) ve kız kardeşine karşı serzenişte bulunmak isterken böyle sözlerin yanlış yöne gittiğini ifade etti.Kendisinin içki içtiği iddiaları hakkında da konuşan Nur Yerlitaş, "İçki içsem zaten söylerim. Ben dobra bir kadınım. Rahatsızlığımdan dolayı antidepresan kullanıyorum. O sırada da önümde limonlu soda var. İçki falan yok." diye konuştu.

Öte yandan kendisinin çok insansever bir kadın olduğunu belirten Nur Yerlitaş, yaşanan olayın özete olarak kız kardeşinin kendisine karıştığını ve eleştirdiğini bundan dolayı da canlı yayında serzenişte bulunurken yanlış anlaşıldığını açıkladı.Devletine ve milletine bağlı bir vatandaş olduğunu belirten Yerlitaş, "Ben vatanına milletine bağlı bir dünya insanıyım. Kimsenin ölmesini istemiyorum. Orada kız kardeşim "Şehitler var. Canlı yayını kapatsın" diye bana kızıyor. Ben de ona bunu söylemesinden ötürü bir serzenişte bulunuyorum. Olay tamamen bu vatan haini ilan edilecektim neredeyse." şeklinde sözler söyledi.

Nur Yerlitaş'ın Star TV'de yayınlanan olan Duymayan Kalmasın programına katılacağı da öğrenildi.

Medyahaber.com -ÖZEL HABER / Arda ÜN
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 8 ay Önce

Vatan haini moruk seni

Merve
Merve - 7 ay Önce

Pislik

SIRADAKİ HABER