banner480

Ne yapmaya çalışıyorsun Kemal Kılıçdaroğlu!

Kraliçenin yayın organı olan BBC’ye konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, kılış gibi bölme çalışmalarına devam ederek halk sokağa çağırıyor. Halkın seçimine saygı göstermeyen Kılıçdaroğlu, kaos ortamına zemin hazırlamaya çalışıyor.

Ne yapmaya çalışıyorsun Kemal Kılıçdaroğlu!

16 Nisan Pazar günü yapılan referandum oylamasından çıkan ‘evet’ sonucuna itiraz etmek için her türlü yolu deneyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamalar ile halkı provokasyona çağırıyor.
 
Halk oylamasından çıkan ve halkın düşüncesine, tercihine saygı göstermeyerek itiraz eden Kemal Kılıçdaroğlu, ayrımcılık ortamı oluşturmaya çalışarak halkı sokağa çıkmaya zorluyor.
BBC Türkçe'de yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YSK'nın mühürsüz zarfları geçerli sayma kararının sokaklarda protesto edilmesinin 'hak olduğunu' söyleyerek çağrıda bulundu. Kılıçdaroğlu, 'YSK'nın kararıyla ilgili itiraz yollarının tıkanması durumunda anayasa değişikliğini 'gayrı meşru sayacaklarını' da ifade etti.
 
Birbirine kenetlenmiş halkı bölmeye çalışan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılan çağrılar söylendiği gibi kalacak çünkü Türk halkı, birlik ve beraberliğin nasıl olacağını 15 Temmuz darbe girişiminde dosta düşmana gösterdi.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482