Mustafa Altıoklar'dan küstah açıklama

15 Temmuz hain darbe gecesinin birinci yıldönümü anma (Demokrasi ve Milli Birlik Günü) töreninde milyonlar Şehitler Köprüsüne akın etti.

Mustafa Altıoklar'dan küstah açıklama

15 Temmuz hain darbe gecesinin birinci yıldönümü anma (Demokrasi ve Milli Birlik Günü)  töreninde milyonlar Şehitler Köprüsü'ne akın etti. 

Dünyanın her yerinden bütün Türkler 15 Temmuz'u andı. Ancak gelin görün ki milyonları Şehitler Köprü'sünde gören zavallı Fetö'cüler hala ayakta uyuyor, hala 15 Temmuz'da şehit düşen vatandaşlarımıza saygısızlık yapmaya devam ediyor. 

​15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' etkinliklerinin yapıldığı sırada yurt dışında ki hainlerin dışında bu durumu hazmedemeyen içimizdeki bazı zavallılar da içlerinde besledikleri kin ve nefreti kusmaya başladı.

İşte onalrdan birtanesi; Yönetmen Mustafa Altıoklar sözüm ona (zavallı), Twitter hesabından küstah ve alçakca açıklama yapmaktan kendisini alıkoyamayan Altıoklar, Türk halkına iğrenç bir şekilde hakaret etti..

"Sahte darbenin bayramini kutlamak kadar büyük gerizekalilik... Ne hale getirdiniz ülkemin mazlum halkini? Maymun ettiniz maymun."

İşte o tweet;"Bİ DÜNYA MAÇ" WWW.SKYSKOR.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2017, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER