Melih Gökçek'ten Sözcü'ye tarihi kapak!

Referandum süreciyle ilgili olarak attığı gazete manşeti ile milletin birlik ve beraberliğine nifak sokmaya çalışan Sözcü Gazetesi'ne, Melih Gökçek, çok sert bir yanıt verdi.

Melih Gökçek'ten Sözcü'ye tarihi kapak!

Referandum sürecinde yaptığı bazı haberlerle insanlar arasındaki birlik ve beraberliği farklı yerlere getirmeye çalışan Sözcü Gazetesi, en son olarak da attığı gazete manşeti ile akıllara ne yapmak istiyor? sorusunu getirdi. Yaptıkları propagandaya cevap ise gecikmedi.

Referandumda kullanılacak 'evet' ve 'hayır' oyları için hükümetin yaptığı açıklamaları farklı yerlere getirmeye çalışarak insanları kışkırtma propagandası yapan Sözcü Gazetesi, manşetten verdiği haberi ile dikat çekti. Manşetinde yer verdiği; ''Hayır'cılara terörist diyen iktidar bu babaya cevap versin'' başlığı ile yayınladığı haberinde insanların acıları üzerinden prim yapmaya çalıştı.

Melih Gökçek gördüğü bu haber karşısında sessizliğini bozarak o gazeteye öyle bir cevap verdi ki, sonrasında söyleyecek birşey kalmadı. Melih Gökçek, resmi Twitter hesabından haberin olduğu manşet fotoğrafını alarak verdiği cevabı ile tabiri caizse kapak yaptı. Gökçek verdiği cevapta, ''SÖZCÜ... BEN CEVAP VERİYORUM... HER HAYIR DİYENE KESİNLİKLE HAİN VE TERÖRİST DENİLEMEZ... ANCAK HER HAİN VE TERÖRİST HAYIRCIDIR...'' diyerek soruya net bir cevap verdi.

İşte o Gökçek'in o yanıtı;

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 09:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
GDündar
GDündar - 1 yıl Önce

Referandum sonucu hayır çıkarsa ne diyeceksiniz merak ediyorum.

ŞÜKRÜ HAN
ŞÜKRÜ HAN - 1 yıl Önce

KAPAKMI BUNA KAPAK DENMEZ BU BAŞKA BİŞİİİİ

SIRADAKİ HABER