İstanbul'da dolu sürprizi! Trafik felç

Meteoroloji'nin günler öncesinden uyarıda bulunduğu yağış İstanbul'da az önce başladı.

İstanbul'da dolu sürprizi! Trafik felç

Meteoroloji'nin günler öncesinden uyarıda bulunduğu yağış az önce bastırdı. Bazı bölgelerde yağış, dolu şeklinde görülürken dışarıdaki vatandaşlar şaşkınlıkla sığınacak yer aradı.

İstanbul'daki trafikte de yoğunluk oluştu. İş çıkış saatine dakikalar kalmışken yoğunluk yüzde 63'e yükseldi. Ve mesai çıkışlarında da yoğunluk kat kat arttı. 

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NDE BÜYÜK YOĞUNLUK

Öte yandan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gişelerin kaldırılması için bugün başlayan serbest geçiş çalışmaları da trafiği olumsuz etkiliyor. Mahmutbey ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü gişelerinin kaldırılması sırasında oluşan yoğun trafik, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki gişelerin kaldırma çalışmaları sırasında da yaşandı. Kilometrelerce oluşan araç trafiği, drone ile havadan görüntülendi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde serbest geçiş sisteminin uygulanırken, gişelerin kaldırılma çalışmaları için ilk olarak Avrupa yakasından Anadolu yakasına gidiş yönünde 4 şerit trafiğe kapatıldı. Ayrıca Anadolu yakasından Avrupa yakası istikametinde gişelerin en sağ kısmından bir bölümünde kaldırma çalışmaları başladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 01:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER