banner480

İETT şoförü 'yavaş sür' diyen kadının üstüne yürüdü

İETT şoförü otobüsü durdurup kadın yolcuların üzerine yürüdü! Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı ve İBB beyaz masaya şikayet ettiği video sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

İETT şoförü 'yavaş sür' diyen kadının üstüne yürüdü

İETT şoförü otobüsü durdurup kadın yolcuların üzerine yürüdü!  Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı ve İBB beyaz masaya şikayet ettiği video sosyal medyayı ayağa kaldırdı. 

"SİZİNLE Mİ UĞRAŞACAĞIM"

Olay bugün saat 17:00 civarında meydana geldi. İddiaya göre şoför yol üstünde inşaat iişçisiyle tartıştı, oruçlu olduğunu bahane ederek sinirle viraja girdi. Bunun sonucunda kadının kucağındaki bebek, kafasını demire vurdu ve anne yavaş gitmesi için şoförü uyardı. Bunun üzerine şoför kadına bağırmaya başladı ve "Gel kendin sür, nereye şikayet ediyorsan et, sizinle mi uğraşacağım" dedi.

İşte o anlar;

 

BEYAZ MASA'YA ŞİKAYET YAĞDI

Birçok kişi sosyal medya hesabından görüntüleri paylaşarak duruma tepki gösterdi. Bazı kişilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa'nın Twitter hesabına durumu bildirdiği görüldü.

Bu şikayetler üzerine İETT'den yapılan açıklamada, "Özel halk otobüsünün şoförünün sertifikasına el konulduğu ve trafiğe çıkmasının engelleneceği" bildirildi. İETT ayrıca olayla ilgili soruşturma başlatıldığını da belirtti.

Kamuoyunun Dikkatine;

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482