banner480

FETÖ'cü Hakan Şükür Türkiye'den bakın nasıl firar etmiş?

FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Türkiye'den nasıl firar ettiği öğrenildi. Medyahaber.com'un ulaştığı çok gizli bilgilerle gerçek açığa çıktı.

FETÖ'cü Hakan Şükür Türkiye'den bakın nasıl firar etmiş?

FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Türkiye'den nasıl firar ettiğini Medyahaber.com açıklıyor.

Türkiye'nin 15 Temmuz gecesi FETÖ Terör Örgütü'ne karşı vermiş olduğu destansı duruş ve çaktığı tokatın etkisi hala sürerken FETÖ Terör Örgütü'ne hizmet veren FETÖ'cü Hakan Şükür hakkında da flaş bir gerçek ortaya çıktı.

HAKAN ŞÜKÜR TÜRKİYE'DEN NASIL KAÇTI?

FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Türkiye'den nasıl firar ettiği öğrenildi. Medyahaber.com'un ulaştığı çok gizli bilgilerle gerçek açığa çıktı.

ARABANIN BAGAJINDA FİRAR ETTİ

FETÖ'cü Hakan bakın Türkiye'den nasıl kaçmış?


FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Türkiye'den kaçışı şu şekilde gerçekleşti. O dönem milletvekili olan FETÖ'cü Şükür'ün evinin önünde onu almaya gelen polisler, milletvekili olduğu dolayısıyla FETÖ' mensubu olan Şükür'ün bagajını arayamıyor. Bunu kendi açısından avantaja dönüştüren FETÖ'cü Şükür arabanın bagajına atlayarak firar eylemini gerçeğe dönüştürüyor.

Milletvekili olduğu için polisin bagajını arayamadığı ve bunu kullanarak Türkiye'den firar ettiği belirlendi. Evlerinin önünde FETÖ'cü Hakan Şükür'ü almaya gelen polisler olduğu ifade edildi.

SAN FRANCİSCO'DA YAŞIYOR

Öte yandan FETÖ'cü Hakan Şükür'ün San Francisco'da yaşadığı öğrenildi. 

Amerika'da hayatını sürdüren FETÖ'cü Hakan Şükür'ün diğer bir FETÖ'cü Enes Kanter(Gülen) ile birlikte Amerika'da bir spor okulu açmaya hazırlık yaptığı da gelen bilgiler arasında. Amerika'daki vatanını seven gerçek milliyetçi Türklerse bu oluşumu engellemek için ellerinden geleni yapıyor

Amerika'da yaşayan FETÖ'cü Hakan Şükür'ün kendisini orada sözde kahraman gibi anlattığı belirtildi. 

MEDYAHABER.COM - ÖZEL HABER
KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ


Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482