Ege beşik gibi sallandı

Aktif fay hatları üzerinde yer ülkemizde, bu sabah meydana gelen depremde Manisa ve çevresinde yaşayan halk büyük bir panik yaşadı. Yetkililerden alınan bilgiye göre Manisa'da 4.3 şiddetinde deprem meydana geldi.

Ege beşik gibi sallandı

Bu sabah yaşanan sarsıntı nedeni ile büyük bir panik yaşayan Manisa halkı, sabah saatlerinde deprem korkusunu yaşadı. Manisa'da yaşanan korkutan depremin şiddeti 4.3 olarak belirlendi. Yaşanan deprem sonrasında büyük bir tedirginlik yaşayan halk, depremin devam edeceği korkusunu yaşadı.

Manisa'nın merkez Şehzadeler İlçesi'nde meydana gelen depremin Richter ölçeğine göre 4.3 büyüklüğünde olduğu kaydedildi. Yetkililer depremin devamın gelip gelmeyeceği konusunda bir açıklama yapmadı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Deprem Bilgilendirme Servisi, yaptıkları inceleme sonucunda depremin sabah saat 08.32'de gerçekleştiğini açıkladı. 

Sabah saatlerinde meydana gelen 4.3 şiddetindeki depremin İzmir başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde de hissedildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yaşanan deprem sonrasında herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmazken sarsıntıyı hisseden vatandaşlar büyük bir panik yaşadı.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER