banner480

Ceylin Atik’i neden öldürdüklerini itiraf etti

İzmir'de yaşayan 10 yaşındaki Ceylin’in komşusunun evindeki sandığın içinde ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan şüphelilerden kan donduran itiraf geldi. Cinayeti işleyen katil Ceylin’i önce boğduğunu sonra da kafasına vurarak öldürdüğünü anlattı.

Ceylin Atik’i neden öldürdüklerini itiraf etti

İzmir'in Ödemiş ilçesinde ortadan kaybolan ve günlerce aranan 10 yaşındaki Ceylin’in komşusunun evinde sandığın içinde bulunan küçük kızın ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.
 
3 KİŞİ TUTUKLANDI
 
İzmir'in Ödemiş ilçesinde 10 Haziran'da kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in iki gün sonra ölü bulunduğu evin sahibi komşusu Ş.T. adlı kadın ile kocası S.T. ve kadının halası olan R.Ö. dün gece yargılanmak üzere adliyeye sevk edildi. Pazartesi gününden bu yana İzmir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde sorgusu süren 3 zanlı, işlemleri yapıldıktan sonra gece yarısı adliyeye götürüldü. Savcılıkta alınan ifadelerin ardından mahkemeye sevk edilen 3 kişi tutuklandı.


 
Adli makamlardaki sorguları tamamlanan 3 zanlı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cinayeti işleyen Ş. T.'nin daha önce ölen iki çocuğunun da ölüm nedeni de araştırılmaya başlandı.
 
KAN DONDURAN İTİRAF
 
Şüpheli Ş.T Emniyet'te ve Cumhuriyet Başsavcılığı'nda verdiği ifadelerde, Ceylin'i dedesinden fidye almak için kendi çocuğu ile oynamasını bahane ederek evine çağırdığını ve yüzüne havlu ile bastırarak bayıltmaya çalıştığını, daha sonra ise paniğe kapılarak çocuğun başına evdeki ahşap kasa ile vurarak öldürdüğünü itiraf etti. Katil, daha önceden ablası olan C.G nin evinden çalmış olduğu sim kartı eski telefonuna takarak C.A' nın dedesine mesaj gönderdiğini itiraf etti.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482