banner480

Ceylin Atik komşusunun evinde ölü bulundu

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, evlerinin önünde bulunan parkta oynarken üç gün önce ortadan kaybolduktan sonra dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesajından sonra kaçırıldığı anlaşılan 10 yaşındaki Ceylin Atik’ten kötü haber geldi.

Ceylin Atik komşusunun evinde ölü bulundu

Minik Ceylin’in en son su içerken görüldüğü karşı apartmanda yaşayan bir komşuları S.T.'nin evinde yapılan incelemelerin ardından ölü bulundu.
 
İzmir'in Ödemiş ilçesinde yaşayan Ceylin Atik, evlerinin önünde bulunan parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesajdan kaçırıldığı anlaşılan 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki bir komşuları S.T.'nin evinde yapılan aramada ölü bulundu. Yapılan incelemelerde küçük çocuğun boğularak öldüğü belirlendi. 
 
Komşu S.T., ilk ifadesinde, 'Ceylin su içiyordu, birden bayıldı. Ben de korktum sandığa sakladım' dedi. Fakat dedeye mesaj gelen telefonunun S.T., üzerine kayıtlı olmadığı belirlendi. Polis telefon numarasının sahibini arıyor. 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482