banner480

Cem Küçük'ten büyük mesajlar

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Habertürk yazarı Oray Eğin'e tokat gibi cevaplarda bulundu.

Cem Küçük'ten büyük mesajlar

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, Habertürk'te yazarlık yapan Oray Eğin'e sosyal medya hesabı üzerinden flaş yanıtlamalarda bulundu.

Küçük, Habertürk'e mesaj göndererek, Eğin'in Habertürk'te hükümeti övdüğünü ancak OdaTV'de provakasyon yaptığını ileri sürdü. Cem Küçük ayrıca, Ahmet Hakan, Soner Yalçın ve Oray Eğin'in çete gibi çalıştıklarını ve her türlü tuhaf işlerin içerisinde olduklarını belirtti.

CEM KÜÇÜK'ÜN TWEETİNİN SIRRI

Turgay Ciner ve Kenan Tekdağ'a seslenerek Cem Küçük, böyle sahtekarlıklara izin vermeyeceklerini ve devletin istihbaratının tespiti kesindir ifadesinde buludu.

İşte Cem Küçük'ün dikkat çeken o paylaşımları;
CEM KÜÇÜK, AHMET HAKAN'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Türkiya Gazetesi yazarı Cem Küçük, özellikle referandum sonrası bazı yazarların 'evet' yönünde seçim hakkını kullanan vatandaşlara yönelk ağır ithamlarda bulunan gazeticelere kapak mayetinde paylaşımlarda bulundu.

Ahmet Hakan ile ilgili tweetler atan Küçük, çok dikkat çeken kelimeler sarfetti. Ahmet Hakan'ın kendisini yok etmek için her türlü terörist ile dost olabileceğini söyleyen Küçük, bu terör zihniyetiyle savaşacağını belirtti. 

Ahmet Hakan hakkında çok çarpıcı cümlelerde bulunan Küçük'ün paylaşımları sosyal medya üzerinde büyük dikkat çekti. 

Cem Küçük'ün Ahmet Hakan ile ilgili o tweetleri;


Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema C.
Sema C. - 1 yıl Önce

ünlü değil, iktidar için çalışan ve her türlü karalamayı yapan, konuları çarpıtan, gazeteci kimliğiyle dolaşan bir fitnecidir bizim gözümüzde Cem Kücük. Soyadı gibi...

SIRADAKİ HABER

banner481

banner482