Bu adam ne yapıyor? Sosyal medyayı salladı

İzmir’de günde 300 bin kişiyi taşıyan İZBAN’da işçilerin 8 Kasım’da başlattığı grevle duran seferler, anlaşma sağlanmasıyla bu sabah yeniden başladı. Bunun üzerine bir vatandaşın İZBAN'da koltuk ile hasret giderdiği anlar ise görenleri kahkahaya boğdu

Bu adam ne yapıyor? Sosyal medyayı salladı

İzmir’de toplu ulaşımın can damarı olan İZBAN’da işçilerin grevi nedeniyle bir hafta süreyle çalışmalar durmuştu. Dün akşam saatlerinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı görüşmeyle grevin sona ermesi İzmirlileri sevindirdi.

Seferler bu sabah erken saatlerde yeniden başlarken 1 hafta boyunca sıkıntı yaşayan İzmirliler İZBAN vagonlarını doldurdu.

KOLTUĞU ÖPTÜ

Bu arada bir vatandaş grev süresince İZBAN’a duyduğu hasreti koltuğa sarılıp öperek giderdi. İZBAN’la yolculuğu çok özleyen vatandaşın bu hareketi, yolcuların şaşkın bakışlarına ve gülüşlerine neden oldu.

SOSYAL MEDYADA ÇOK SAYIDA MESAJ PAYLAŞILDI

Öte yandan bu 1 haftalık süreçte sosyal medyada ’İZBAN’ etiketiyle paylaşımlarda bulunan İzmirliler, şu ilginç sözlerle hasretlerini dile getirdi:

"İZBAN grevi yüzünden şehrin diğer yakasında oturan arkadaşımla mektuplaşmaya başladık. Evlenmiş bir de çocukları olmuş’, ’Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak koyun kokulum’, 'Özledik bee next station İZBAN bey’, ’Oldu mu şimdi bırakıp, gitmen’, ’Gelmiyor, gönlümün efendisi’, ’Çalış artık koyun kokulum"YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER