banner480

Babalar Günü ne zaman? Babalar Gününde ne tür hediye alınır?

Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu Haziran ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından da sıkça sorulan soru haline geldi. Peki Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü ne zaman? Babalar Gününde ne tür hediye alınır?

Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu Haziran ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından da sıkça sorulan soru haline geldi. Peki Babalar Günü ne zaman? İşte yanıtı..

Tıpkı Anneler Günü olduğu gibi Babalar Gününde en iyi şekilde kutlanamsı için çocuklar şimdiden seferber oldu. Balar Gününde babalarına güzel bir hediye seçmek isteyen kişiler ise haberimizin içinde alternatif seçeneklere bakabilirler.

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Babalar Günü 2017 yılında yani bu sene 18 Haziran Pazar gününe denk gelmesi çalışan kesim için oldukça avantajlı oldu.  Babalar Günü, bu yıl 18 Haziran Pazar günü etkinlikler ve hediyelerle kutlanacaktır.

BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

*Teknoloji ile yakından ilgilenen babalar için cep telefonu ve tablet iyi bir seçim olabilir.

*Kişisel bakımına özen gösteren babalar için traş seti ve parfüm iyi bir seçenek olabilir.

*Erkeklerin vazgeçilmezi ayakkabı ve şık bir saat babanız için güzel bir hediye.

*Klasik hediyelerden vazgeçemeyenler için gömlek ve pantolon alternatifler arasında.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

*Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

​*Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

*Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun...

*Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482