Emeklilere promosyon müjdesi! Bir ay öncesine çekildi...

Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, emeklilerin promosyon ödemelerine ilişkin açıklamada bulunarak müjdeyi duyurdu.

Emeklilere promosyon müjdesi! Bir ay öncesine çekildi...

Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, emeklilerin promosyon ödemelerine ilişkin olarak , "Mayıs'ta promosyon alacak olan emeklilere ödemeleri Nisan'da yapılacak" dedi. 

Süleyman Türetken'im konu hakkındaki açıklamaları şu şekilde

 “Emeklilerimize yönelik promosyon uygulamasında öncü  olarak 4,7 milyon emekli müşterimizden hali hazırda 2,6 milyonuna  yaklaşık 1 milyar TL tutarında promosyon ödemesini gerçekleştirdik. Emeklilerimizin promosyon ödemeleri daha önce açıklamış olduğumuz takvim çerçevesinde devam etmekle birlikte Mayıs ayında ödenecek promosyonlar da 1 ay öne çekilerek Nisan ayında tamamlanacaktır. Emekli müşterilerimizden sadece taahhütname alınmakta, herhangi bir ürün koşulu istenmemektedir.

Taahhütnamelerin şubelerimizin yanı sıra ATM, internet şube, müşteri iletişim merkezi ve SMS ile de alınabilmesi ile uygulama hızımızı da artırmış durumdayız. Emeklilerimize ödeyeceğimiz promosyon ödemeleri 2 milyar TL tutarına ulaşacak olup, 2016 yılı karımızın yaklaşık 3’te biri bu ödemeler için kullanılmış olacak” yorumunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER