Bursa-Bilecik seferleri 2018'de başlıyor

Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli (Bursa-Bilecek) Yüksek Hızlı Tren projesinde çalışmalar hız kesmeden devem ediyor. Heyelan ıslahı nedeniyle çalışmalar revizyona uğrayan projenin 2018'de tamamlanması planlanıyor.

Bursa-Bilecik seferleri 2018'de başlıyor

Heyelan ıslahı nedeniyle çalışmaları revizyona uğrayan projenin 2018'de tamamlanması planlanan Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli Yüksek Hızlı Tren çalışmaları aralıksız olarak süldürülüyor.

Türkiye, Yüksek Hızlı Tren (YHT) teknolojisini kullanan ülkeler arasında Avrupa’da 6. dünyada ise 8. ülke oldu. Rahat, hızlı ve aynı zamanda keyifli bir yolculuk imkanı sunan YHT’ler, sunduğu geniş koltukların konforu eşliğinde, trafik engelleriyle yorulmadan ve zengin menüde bulunan lezzetli seçeneklerin keyfini tadarak, hayatın en cazip yolculuklarından birini sunuyor.

Karayolu ulaşımı araçlarının fiyat performanslarıyla havayolu ulaşımı araçlarının hizmet kalitesini kendi bünyesinde toplayan Yüksek Hızlı Trenlerin, her bütçeye uygun fiyatlandırma politikası da bulunuyor.

Son yılların en gözde ulaşım araçları arasında yerini alan ve seferlerinin başladığı kentlerde şehirlerarası ulaşıma nefes aldıran Yüksek Hızlı Trenler, Türkiye’nin dört bir yanında yayılıyor. Bu projeler içerisinde yer alan Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli (Bursa-Bilecik) güzergahında ise çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER