banner480

Raylarda fotoğraf çektirirken can verdi

Raylarda fotoğraf çektirirken gelen treni fark eden ve daha sonra kaçmaya çalışırken karşıdan gelen diğer trenin altında kalan genç kadın feci şekilde can verdi.

Raylarda fotoğraf çektirirken can verdi

Amerika'da yaşanan olayda 19 yaşında modellik yapan genç kadın, rayların üzerinde poz vermeye çalışırken arkasından gelen treni fark etti. Genç kadın, trenden kaçmaya çalışırken karşı yönden gelen diğer treni fark edemedi ve altında kalarak feci şekilde hayatını kaybetti. 
 
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan 19 yaşındaki genç kadın modellik yapıyordu. Adının Fredzania Thompson olduğu öğrenilen model, tren rayları üzerinde fotoğraf çekimi yaparken yaşamını kaybetti. Olayla ilgili elde edilen bilgiye göre genç model poz verirken arkasından gelen treni gördü ve diğer tarafa kaçmaya çalışırken oradan gelen treni fark edemeyerek trenin altında kaldı.  

Olayla ilgili olarak, trendeki görevli personelin Thompson'ı gördüklerinde uyarmak için korna çaldığı ancak duymadığını, bunun üzerine acil durma sistemini başlattıkları açıklandı.

Hayatını kaybeden genç kadının hamile olduğu ve bu hafta sonu doğum günü olduğu öğrenildi. Trenin çarpmasının ardından genç kadının hastaneye kaldırıldığı ancak kurtulamadığı, fotoğrafı çeken kişinin ise olaydan yara almadan kurtulduğu bildirildi.

Genç kızın acılı ailesi ise olaydan yaşadığı büyük üzüntünün ardından kızları Thompson'ın ölmeden önce çektirdiği fotoğrafını yayınladı.


 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482