'Arif V 216' ve 2018...

Ve 2018’i de getirdik. Herkes 2017 sonunda yeni yıl ile ilgili paylaşımlar yaparken ben yılın başında yapmayı istedim. Tabii ben bir gün sonra olmadı yarın. Güzel olsun geç olsun diye diye biraz geciktirdim. Aralıkta yazsaydın dediğinizi duyar gibiyim ancak yeni yazımı gecikmiş bir özürle paylaşıyorum :(

Bu sene yeni yılda neler yapılacak, neler yapıyorlar diye YouTube’da kısaca bir araştırma yaptığımda yılbaşı makyajı, yılbaşında gidilecek mekânlar, yılbaşı alternatifleri, evde yılbaşında yapılacak aktiviteler vb. bir sürü paylaşım gördüm. Ben de yılbaşı makyajı yaptım çektim yayınladım tabii ki  bensiz YouTube olmaz diye.

Bana hala yılbaşı bir Nesrin Topkapı bir tombala bir hindi hatırlatır. Ama kalmadı o eski eğlenceler. Artık televizyondaki programlar bile eskisi gibi değil. 

Peki gelelim yılbaşı siz ne yaptınız? Yeni yılda ne yapacaksınız Ben evde ailemle geçirmeyi tercih ettim. Açıkçası gece dışarı çıkmaya korkar olduğumuz için içimizden de gelmedi. 

Gelelim yeni yılda neler yapacaksınız. Yeni yıl yeni ümitler, yeni hayaller, yeni kararlar, her şeye 01’den başlamalar. Sıfır1 deyince aklıma şu Adanalı yiğit hemşerilerimin dizisi geliyor. Aldığım karar ise YouTube’da 100.000 abonem olması  öyle çok uç hedeflerim yok aslında. 
Yeni kararlar demişken kilo vereceğim demeyin derim ben çünkü gerçekten o zaman bir hayli zor bir süreç bekliyor bizi  düşünün ben kilo alıp vermesi ile ünlü tombik bir sanatçımız vardı ya onun gibi yılda 100 kilo falan vermişimdir.

Bu arada dün akşam Arif V 216 filminin galası yapıldı. Ünlüsünü ünsüzünü saymayacağım da Film bence bu güne kadar kesinlikle bu seneye süper bir giriş yaptı. Bence Oscar bile hak eder diye düşünüyorum. 

Filmin 1969’lardaki kısımları özellikle çok güzeldi. Bence Recep İvedik’i sallayacak diye düşünüyorum   Ne Cem YILMAZ’IN başarısını ne Oyuncuların performansını ne de filmi anlatmayacağım. Tek bir kelime İZLEYİN… 
Pişman olmayacaksınız. 

Bu arada Arif V 216’yı bir kere bile gülmeden izleyenlere sinema salonları parasını geri iade ediyormuş  
Bu yazımda çok uzun yazmayacağım. Yeni yıl size sağlık, para aşk, kariyer, ben bunları sayarken içinizden geçirdiğiniz “hımmm bu da olsun” dediğiniz dilediğiniz her şeyin şimşek hızıyla gerçekleşmesini temenni ederim. 

 
YORUM EKLE